לומדים מהבית? הכירו את הלוח הנייד של BCLEAR

בתקופה זו שבה הקורונה עדיין נחשבת למגיפה עולמית ואנו חיים מסגר לסגר, למערכת החינוך לא נותרה ברירה אלא להעביר את הלימודים ללימודי אונליין מהבית. המורים מעבירים שיעורים בזום לילדים היושבים מול המסך בבית כאילו הם חלק מהכיתה הווירטואלית ומקשיבים לשיעור. על הנייר חלומו של כל ילד, לפחות באופן חלקי, שכן כדי שיהיה נוח ללמוד מהבית צריך לארגן את הסביבה הלימודית בצורה כזו שלא יהיו בה הסחות דעת וכן יהיו בה את כל הכלים הנדרשים לצרכי הלימוד. כך למעשה לוח נייד של BCLEAR יכול לשמש את הילדים לצרכים לימודיים רבים ויכול לסייע לשפר את סביבת הלימוד הביתית שלהם.

סוגים שונים של לוחות ניידים מבית BCLEAR:

  • לוח מחיק מזכוכית – זהו לוח מהודר יותר שבדרך כלל מומלץ לקהל בוגר יותר (למשל עבור סטודנטים הלומדים לתואר ולא עבור תלמידי בי”ס). 
  • לוח מחיק מגנטי לקיר – לוח בגודל המתאים לכם שתוכלו לתלות על הקיר, לכתוב ולמחוק באמצעות טושים ייעודיים וספוג/מחק לוח והם יהיו מקובעים לקיר לאזור שבו הם הותקנו.
  • לוחות ניידים – לוח נייד BCLEAR יהיה לוח המחובר עם רגל למערכת גלגלים כך שניתן יהיה להזיז את הלוח בחדר בהתאם לצרכים שלכם. לדוגמה, הלוח יהיה לצידכם ולצד המחשב בזמן הלימודים ולאחר הלימודים תוכלו להחזירו לפינה שלו מבלי שיפריע במעבר. 
  • לוחות שולחניים מחיקים – לוחות בגודל A4 או מעט גדול יותר שניתן לכתוב עליהם ולהשתמש בהם על שולחן הלימוד שלנו כמו מחברת רק נהדרים לצורך תרגול.

הסיבות והשימושים לעשות שימוש בלוח מחיק נייד:

השימושים בלוח מחיק יכולים להיות רבים. סוג הלוח יכול להתאים לסוג השימוש בו ולהיפך. יש כמה שימושים פופולריים שבגינם נצטרך לוח מחיק בסביבה הלימודית שלנו:

לתכנון סדר יומי/שבועי/חודשי – במקום להשתמש באפליקציות או יומנים ממוחשבים למיניהם תוכלו לראות את סדר היום, השבוע והחודש שלכם מול העיניים כל הזמן על הלוח וכך לא לשכוח לבצע מטלות מסוימות, להגיע לפגישות או להתכונן לאירועים, מבחנים או דברים אחרים.

רשימת משימות – תוכלו להכין רשימת טו דו ליסט או רשימת משימות יומית. 

ארגון תרשימי זרימה, נתונים ותהליכים – תוכלו להשתמש בהם לצורך תכנון, פריסת מחשבות, הכנת תרשים זרימה או תהליכים מסוימים, בועות ועוד.

נוסחות – תוכלו לרשום את הנוסחות על הלוח שיהיו מול עיניכם בצורה מרוכזת במהלך הלימודים.

תרגול – תוכלו להשתמש בלוחות לצורך תרגול ובחינה של עצמכם. במקום לבזבז ניירת רבה או לחשוש להסתכל בתשובות הסמוכות לשאלות בספר – תוכלו לרשום אותן על הלוח ולענות עליהן בעל פה/בכתב ולאחר מכן להסתכל אם אלה היו נכונות.

הצטרפו למועדון
הרשמו ותהנו מעדכונים ומבצעים חמים