חומרי יצירה – כך תפעילו את מוח הילדים גם כשאין בית ספר

מגבלות הריחוק החברתי חוללו שינויים בהיבטים רבים של חיינו. רבים מאיתנו נאלצים לעבוד מהבית, מקומות הבילוי סגורים בפנינו והבית הפרטי שלנו הופך להיות המרחב העיקרי לכל התרחשויות החיים. הילדים הצעירים שלנו שעוד לא חזרו ללימודים, מזמנים מורכבות נוספת. לאחר שכל העבודות שקיבלו מבית הספר הסתיימו וכשהזום כבר נסגר, השעמום הולך ותופח וכדי למנוע מריבות מיותרות ושאר פורענויות שמגיעות עם חוסר המעש, נדרשים פתרונות יצירתיים. כדי לעזור לך לתכנן פעילויות לבילוי משותף ומהנה, שיהיה מאתגר, ייצור עניין ויפתח יצירתיות, אספנו כמה שימושים שניתן לעשות בחומרי יצירה בימי הקורונה.

הכנת קופסאות לכל מטרה

עם מקלות של ארטיק ודבק מתאים, נוכל לעשות מגוון של מכלים וקופסאות לכלי כתיבה, לקלפי משחק ולכל מני פיצ’יפקס שמסתובבים בבית.

תחלה, ניצור ריבוע ממקלות הארטיקים שישמש כמסגרת לבסיס הקופסה שלנו. את המסגרת הזו נועל להתחיל למלא במקלות ולהדביק אותם אחד אחד. כאשר התחתית שלנו מלאה ויציבה, נתחיל להציב מקלות ניצבים לפינות שיבנו את מסגרת התיבה. לאחר השלמת כל פאה, נוכל להפוך את הקופסה ולמלא פאה חדשה עד שהקופסה שלנו מוכנה.

יוצרים וממחזרים

נשכיב על הצד בקבוקי פלסטיק ונסיר חלק מהדופן הצדדית ליצירת קערה מוארכת ורחבה. בתחתית הקערה ניצור מספר חורים. עכשיו, נשאר לנו רק לעשות כיף. צובעים בצבעי גואש או אקריליק, מכסים בנצנצים או בגזרי נייר ומקשטים את הבקבוקים שלנו. במינימום מאמץ ובהרבה הנאה, יצאנו אדניות ממוחזרות שניתן לשתול בהן פרחים או עשבי תיבול ולתלות במרפסת.

פיסול בחמר

כדי לפתח את הדמיון וליהנות מבילוי משותף, אף לתת פשוט ליצירתיות להשתולל ולעבוד עם חמר. יחד נוכל להכין ספלים קטנים, כלים לאחסון או פשוט לפסל דמויות שנוכל לקשט איתן את הבית.

הכנת שלט לדלת הבית

ניתן לרכוש משטחי עץ מוכנים להכנת שלטים. עם קצת דאס, נוכל לפסל דמויות קטנות שיוצמדו לשלט, או להשתמש בשבלונות להכנת הכיתוב. עם צבעים, מדבקות וקישוטים, נוכל להוכיח שכאן, באמת גרים בכיף. זו הזדמנות נהדרת לעודד את הילדים לקחת חלק בפעילות שיוצרת תוצאות שילוו אותנו שנים ויישארו על דלת הבית שלנו.

כל מוצרי היצירה במקום אחד

אג’יאל מציעה מגוון רחב של מוצרי יצירה לכל הגילאים ולכל המטרות שיהפכו את הבית למרחב מהנה ליצור בו, להתפתח ולבלות ביחד. גם עכשיו בימי הקורונה, אנו זמינים לך ומאפשרים לך להזמין את כל המוצרים בתהליך פשוט ובמשלוח עד הבית. אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר ולבחור במוצרים המועדפים עליך ולרכוש אותם בקלות בחנות הדיגיטלית שלנו. לפרטים נוספים ולקבלת מידע על המוצרים השונים, אנו זמינים עבורך תמיד ונשמח לספק לך מענה. כל שעליך לעשות הוא רק להשאיר את פרטיך באתר ואנו נחזור אליך בהקדם.

הצטרפו למועדון
הרשמו ותהנו מעדכונים ומבצעים חמים