הדפסות למשרד

איך שלא תסתכלו על זה, המדפסת היא כוכבת העל של המשרד ולראייה השעות הנוספות שהיא עובדת (מסביב לשעון) והתורים של העובדים שתמיד נוצרים סביב המדפסת המשרדית.
המדפסות המשרדיות עברו אבולוציה מעניינת לאורך השנים והודות לפיתוחים טכנולוגיים, כיום אנחנו נהנים מדגמים מתקדמים ומשוכללים של מדפסות שמפגינות ביצועים מרשימים מבחינת יעילות ומהירות.
הפיצ’רים מפתיעים כמו מחזור הדפסה חודשי גבוה וכן אפשרויות לפקס וסריקה במדפסות משולבות, מדפסות לסמארטפון ומדפסת גלילים ומדבקות. כדי למקסם את הפעילות חשוב להיעזר בדיו מותאם ובנייר וכמובן ללמוד כיצד להשתמש במדפסת בדרך הטובה ביותר ושתמיד יהיו צרכי משרד שרלבנטיים למדפסת ולבדוק גם את נושא התחזוקה והאחריות של המוצר.
בתקופה הנוכחית יותר ויותר משרדים כבר מודעים ליתרונות שיש להדפסות למשרד משוכללות שניתן לבצע דרך בית דפוס דיגיטלי מתקדם על מנת לשדרג את הפעילות, להדפיס חומרי מיתוג ופריטים ללקוחות.
מתי נשתמש בסוג זה של הדפסות לצרכי המשרד שלנו ועל מה חשוב לשים דגש?

כיצד יוצרים את הרושם המבוקש?

כרטיסי ביקור הם מוצר חובה לכל משרד ועובדי המשרד והדרך להציג את הפעילות, היתרונות ויצירת קשר במפגשים עם לקוחות פוטנציאליים ושותפים אסטרטגיים. ניתן לעצב ולתכנן כיצד ייראה כרטיס הביקור מבחינת הרקע, הפונטים והטקסט והמיזוג ההרמוני עם הרקע, הבלטות וגימור הכרטיס כך שיעביר את המסר השיווקי המבוקש ויעצור את הרושם המבוקש.

מוצרי קידום מכירות באיכות גבוהה
רוצים להגיע לתפוצה גבוהה ולהשאיר מזכרת למתעניינים מהמשרד שלכם? כיום יש יכולות גבוהות למדפסות להדפיס על מגוון חומרים וליצור כך מוצרי קידום מכירות מרשימים ואטרקטיביים במיוחד. ממגנטים שניתן להצמיד לדלת הכניסה או למקרר ועד מחברות בכריכת ספירלה שניתן לחלק מתנה ללקוחות ולמתעניינים באירועים מיוחדים או חגים. חשוב מאוד שהמדפסת תהיה איכותית ומתקדמת כדי שהלוגו והאלמנטים והגוונים יהיו חדים וברורים ככל שניתן.

הדפסות משרדיות לשדרוג החלל
היכולות המתקדמות של המדפסות המשרדיות מאפשרות היום להגיע לביצועים מרשימים של הדפסה על חומרים קשיחים כמו קנבס וקאפה ליצירת אלמנטים ופוסטרים לשדרוג החלל או לכנסים ותערוכות בדרך מרשימה ובגדלים לא סטנדרטיים כולל שלטים למיניהם למשרד עצמו ושלטים חיצוניים שעומדים בתנאי מזג אוויר מאתגרים. החליטו היכן השלט יפגוש את הלקוח, גודלו וסגנון השלט המודפס.

להדביק את זה
ניתן להשתמש בשירותי הדפסות למשרד גם לצורך הדפסה על גבי מדבקות שיכולה להיות מאוד יעילה כאשר רוצים להטביע חותם או לציין במדבקות על גבי פריטים שונים, למשל, את תכולת המוצר. מדבקות לצנצנות במטבח המשרדי או לקלסרים עם חומר של הלקוחות ואפשר גם ליצור מדבקות בהתאמה אישית כולל לוגו וכיתוב וכן גוונים נבחרים וכמובן לבחור מדבקות עמידות שיהיה קשה יותר לקלף וישמרו לאורך זמן על גבי המוצר. ניתן כמובן להדפיס גם מוצרי קדם של מדבקות כמו מדבקות על גבי שמשות הרכב.

לצד מוצרי קידום מכירות והדפסה על קנבס ומדבקות עולה צורך גם להדפיס מוצרים כמו קבלות וחשבוניות ממותגות עם הלוגו ופרטי ההתקשרות של החברה כך שניתן דרך המוצר המודפס למתג את בית העסק בדרך שימושית להפליא. בדקו איזה בית דפוס יוכל לסייע לכם וכיצד עובד התהליך במידה ואין לכם מדפסת שיכולה להגיע לביצועים הנדרשים בהישג יד. יש למשל בתי דפוס שמעמידים פלטפורמות וממשקים ידידותיים שמאפשרים להעלות קבצים של עיצובים קיימים או לעצב בתוך המערכת את העיצוב המבוקש שהוא זה שיישלח להדפסה וכמובן לבחור את סוג ההדפסה, גוון וגימור. שימו לב לתעריפים, זמן אספקה ולכמות מינימלית שניתן להדפיס כך שתקבלו את התוצרים הטובים ביותר למשרד שלכם.

הצטרפו למועדון
הרשמו ותהנו מעדכונים ומבצעים חמים