איך לבחור מדפסת – המדריך המלא

מדפסת היא מכשיר חשמלי מאוד שימושי, הן בבית וכמובן בבתי עסק ומשרדים שונים. ישנם אנשים המדפיסים מסמכים על בסיס יומי ואחרים המדפיסים רק לעתים רחוקות יותר כאשר הם צריכים להירשם למקום מסוים הדורש הדפסה ומילוי של מסמכים או כאשר הם צריכים להדפיס מתכון לארוחת שישי למשל. כך או כך, השימוש במדפסת משתנה בין אדם אחד לאחר ולכן גם סוג המדפסת, העלות שלו ויתר הפרמטרים שקשורים אליה עשויים להיות שונים. במדריך מקוצר זה נסייע לכם בבחירת המדפסת המתאימה ביותר לצרכים שלכם כך שלא תצטרכו לזרוק כסף רב לפח או לסבול ממדפסת מסובכת שאתם לא מבינים איך להשתמש בה.

התאמת ביצועי ההדפסה לצרכים שלכם:

בשלב הראשון יהיה עליכם להתאים את המדפסת לצרכים שלכם. כלומר, מי שמדפיס עשרות עמודים ביום לבטח ירצה מדפסת מהירה יותר מאשר אדם שמדפיס כמה עמודים פה ושם. מדפסת מתקדמת ומהירה יותר תהיה גם יקרה יותר ולכן צריך להתחשב בכל הפרמטרים. פרמטר נוסף שיכול להיות חשוב לאנשים מסוימים היא תכונות ההדפסה. כלומר, על אילו גדלי נייר ניתן להדפיס? האם ניתן להדפיס על מעטות או מוצרי מדיה שונים? וכו'. דבר נוסף שתרצו לבחון הוא זיכרון המדפסת והיכולת שלה להכיל מסמכים רבים יותר בזיכרון שלה כדי לבצע הדפסות מהירות לפי צורך. 

עוד דברים שתמצאו אצלנו: מקודד מחירים>> | נייר צילום>>

נוחות השימוש וחיבורים:

לא כל אחד נולד לתוך הדור הדיגיטלי או בעל היכולת להבין טכנולוגיה בקלות ובמהירות. ישנם אנשים המתקשים מאוד עם טכנולוגיה ואפילו הפעלה של מדפסת יכולה להיראות להם כדבר מסובך, בעיקר כאשר יש בה פונקציות שונות שהן מעבר להדפסה רגילה. חוויית המשתמש וקלות השימוש במדפסת ישפיעו גם כן על הצורך במדפסת משוכללת ומשודרגת או העדפת המשתמש למדפסת פשוטה שמחברים לחשמל ולמחשב ופשוט מדפיסים. למדפסות משולבות ומדפסות משוכללות כיום יש מסכי LCD קטנים עם שליטה באמצעות טאצ' או באמצעות כפתורי המדפסת. אלה מציגים לנו את האופציות השונות של המדפסת, אפשרות לביצוע הגדרות שונות, בחירת סוג ההדפסה ואיכותה ועוד. דבר נוסף שאתם רוצים לבדוק הוא מידת הקיבולת של מגש המדפסת וכן כמה רעש היא עושה בהדפסה. לבסוף תרצו לבדוק אילו סוגי חיבורים יש למדפסת: USB, חריצים המתאימים לכרטיס זיכרון, חיבורים אלחוטיים ועוד. למעבר לעמוד חנות ציוד משרדי פתוח בשבת לחצו>>

עלויות שימוש ודיו:

עלויות השימוש במדפסת מתקשרות לא רק למדפסת עצמה ולבלאי שלה אלא בעיקר לרכישת מחסניות או טונר דיו מתאימים. לכל סדרת מדפסות יש טונר/מחסנית דיו מהסוג המתאים לה. מדפסת לייזר למשל תהיה עם טונר דיו המספיק לאלפי דפים אך מדפיסה בדרך כלל בשחור לבן. מדפסת רגילה תכלול מחסניות דיו שיכולים להגיע גם בצבע שחור וגם בדיו צבעוני להדפסות צבעוניות. כמובן שהדפסה בשחור לבן תהיה חסכונית יותר ולכן אם אין לכם צורך בהדפסה צבעונית עדיף לרכוש מדפסת לייזר עם טונר המספיק להרבה דפים ובכך להפחית את עלות ההדפסה לדף. 

לצפייה בטונרים למדפסת לחצו כאן ותוכלו אף לבצע הזמנה מאובטחת ומהירה דרך האתר עם משלוח עד הבית.

הצטרפו למועדון
הרשמו ותהנו מעדכונים ומבצעים חמים
0
  0
  העגלה שלך
  העגלה ריקה
   Calculate Shipping
   התחל שיחה בווצאפ
   1
   היי, איך אפשר לעזור?
   התחל שיחה
   שלום איך נוכל לעזור?
   Skip to content